Rubriky
Náznak

Vyzkoušejte pohodlnost s polohovací pohovkou MESONICA Brito v námořnicky modré sametové barvě, levá 300 cm


Nová pohovka MESONICA Brito – nové standardy pro pohodlí a relaxaci

Polohovací pohovky MESONICA Brito jsou špičkovým modelem kolekce MESONICA. Nový model pohovky od značky MESONICA přináší zcela nové standardy pohodlí a relaxace. Elektronicky polohovatelný sedák a zádová opěrka s možností polohování opěrky hlavy zaručují maximální pohodlí při relaxaci či sledování televize.

MESONICA Brito pohovka

Elektronicky polohovatelný sedák a zádová opěrka jsou klíčovými prvky pohodového posezení na pohovce MESONICA Brito. Díky polohování sedáku a zádové opěrky si každý zákazník může nastavit přesně podle svých potřeb nejvhodnější polohu pro maximální relaxaci. MESONICA Brito činí z relaxace opravdový zážitek.

Námořnicky modrá sametová barva polohovací pohovky MESONICA Brito se stane vynikající volbou pro váš obývací pokoj. Námořnicky modrá barva a sametový povrch pohovky MESONICA Brito tvoří kombinaci, která skvěle doplňuje interiér.

Prezentace pohovky MESONICA Brito na videu

Tento produkt se vyrábí na zakázku a v případě neuspokojivých individuálních obchodních podmínek (dle odstavce 3.6.) lze zboží vrátit. Máte tak jistotu, že vám bude dodána kvalitní a perfektně vyhotovená pohovka MESONICA Brito.

Chcete-li, lze pohovku MESONICA Brito dostat také ve vlastní potahové látce. Stačí si vybrat u prodejce, který je pro vás nejvhodnější.

MESONICA Brito polohovací pohovka

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tuto pohovku ocení každý, kdo chce být plně v pohodě při sledování televize nebo relaxaci po náročném dni v práci.

Pro více informací o této pohovce navštivte stránku www.nabytekhned.cz.