Rubriky
Náznak

Vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v zlaté BRILLIANCE164.5PZ: Luxusní doplněk do vaší koupelny


Chcete si dopřát luxusní výbavu vaší koupelny? Rozhodněte se pro vanovou baterii RAV SLEZÁK se sprchovým setem v zlaté BRILLIANCE164.5PZ! Tento elegantní doplněk se stane středobodem vaší koupelny a zpříjemní vám každodenní procedury. Přečtěte si více o vlastnostech této baterie:

Vanová baterie ve zlatém provedení

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro klasickou nebo moderní koupelnu, vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v zlaté BRILLIANCE164.5PZ se stane její nejvýraznější součástí. Kombinace zlaté barvy a elegantního designu vytvoří dokonalou harmonii, kterou budete milovat. Navíc se jedná o velmi kvalitní produkt, který vám bude sloužit mnoho let.

Vlastnosti vanové baterie RAV SLEZÁK

  • Stojánková baterie – vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem je stojánková, což znamená, že je vhodná pro klasické vany.
  • Flexibilní připojení hadiček – baterie je vybavena flexibilními připojením hadiček G 1/2″, což usnadní montáž a umožní vám snadno ji připojit k vodovodní baterii.
  • Vysoká kvalita materiálů – vanová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž má vysokou odolnost a odolává vysokému tlaku vody.
  • Kompletní sada – součástí vanové baterie je také sprchový set, takže si můžete užít osvěžující sprchu bez nutnosti instalovat další vodovodní baterii.

Chcete si tuto skvělou vanovou baterii zakoupit? Navštivte náš eshop a využijte našich výhodných cenových nabídek! Koupíte si kvalitní produkt za rozumné peníze.

Obrázky vanové baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem

Vanová baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v zlaté BRILLIANCE164.5PZ

Detail vanové baterie RAV SLEZÁK se sprchovým setem v zlaté BRILLIANCE164.5PZ

Uvedené informace jsou pouze informativního charakteru. Pro více informací kontaktujte naše odborné poradce.