Rubriky
Náznak

Světle šedá látková jídelní židle Kave Home Hest – recenze a osobní zkušenosti

Skutečně designový unikátem je jídelní židle Kave Home Hest. Elegantní linie a tvar látkového sedáku vytváří společně s černě lakovanou kovovou podnoží stylový kontrast, díky čemuž je tato židle osobitá a originální. Hest skvěle doladí moderní interiéry.

Vzhled židle Kave Home Hest

Židle Kave Home Hest je velmi elegantní a módní. Určitě zaujme každého, kdo jí vidí. Osobně jsem si ji oblíbila hned, když jsem ji viděla v obchodě. Látkový sedák je světle šedé barvy a dodává židli luxusní vzhled, který je dokonalý i pro obývací pokoj. Na základě mé zkušenosti byla židle velmi pohodlná a má skvělé zakřivení, díky čemuž je sezení ještě pohodlnější. Také díky delšímu sedáku je sezení pohodlnější i pro lidi s delšími nohama. Zadní opěradlo má tvar mezikruží a perfektně se drží zad.

Kvalita zpracování a materiálů

Jak jsem již psala, vyrobeno je ze světle šedé látky na sedáku a černé lakované kovové konstrukce. Materiál se zdá být kvalitní a zpracování na vysoké úrovni, což z její cena napovídá. Můj osobní dojem je, že byla uspořádána s velkou péčí o detaily, což ovlivnilo jak estetiku, tak i pohodlí a trvanlivost tohoto kousku. Jsem si jistá, že čím déle bude využívána, tím více potěší majitele.

Čištění židle Kave Home Hest

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Čištění by nemělo být obtížné, stačí ji pouze pravidelně otřít a vyčistit. Při čištění je také důležité zachovat správné množství vlhkosti, abychom se vyvarovali trvalého poškození materiálu.

Jak již bylo zmíněno, židle Kave Home Hest je doporučována pro moderní interiéry, ale také pro ty, kteří rádi spojují nadčasovou eleganci se stylovými prvky. Chcete-li svůj interiér oživit a přidat mu nějakou zvláštní atmosféru, pak je židle Kave Home Hest tou správnou volbou.

Je třeba si také uvědomit, že židle je výrazná vzhledově a mohla by být třeba pouze jako doplněk k některým dalším kusům nábytku. Nebo naopak umístit jídelní stůl do centra dění a kolem něj pozvat rodinu a přátele na večeři na tuto moderní a pohodlnou jídelní židli.

Světle šedá látková jidelni zidle Kave Home Hest

V závěru mohu říci, že jsem s touto židlí velmi spokojená a určitě ji můžu doporučit všem, kteří hledají stylový nábytek pro svůj domov.

Výrobek můžete zakoupit na stránkách společnosti Maliboo, na této adrese:

Světle šedá látková jidelni zidle Kave Home Hest