Rubriky
Náznak

Světle modrá boxspring postel s úložným prostorem Sunset od Cosmopolitan Design v rozměru 160×200 cm


Světle modrá boxspring postel s úložným prostorem Sunset od Cosmopolitan Design

Dodejte vaší domácnosti modernější vzhled s postelí Sunset od Cosmopolitan Design. Oblé čelo s prošíváním v kombinaci s kovovými nohami přinese do ložnice nádech elegance. Základem je matrace s taštičkovými pružinami, polyuretanová pěna (25 kg/m³) a 1 cm kokosového vlákna. Tu pokrývá 4cm topper, také s polyuretanovou pěnou (25 kg/m³).

Tato postel je také vybavena velkorysým úložným prostorem pod matrací, takže můžete snadno a pohodlně uložit své lůžkoviny nebo jiné věci.

Ochranná vrstva pro snadné čištění

Potahy nejsou snímatelné. O rozlité kapaliny se však postará ochranná vrstva s hydrofobním povlakem, která zabraňuje rychlému prosakování a kapaliny se tak kumulují na povrchu, odkud je už jednoduše odstraníte například pomocí suchého hadříku.

Účelný a prostorný úložný prostor

Ze strany postele se pomocí úchytky dostanete k úložnému prostoru, který můžete využít na lůžkoviny nebo jakékoli jiné předměty, které si přejete uchovat blízko postele. Světle modrá barva postele se skvěle hodí ke stěnám bílé nebo jiné jemné pastelové barvy, což vytváří dokonalý nápad na moderní ložnici nebo rafinovaný pokoj pro hosty. Vybírat můžete také ze dvou velikostí – 160×200 a 180×200 cm.

Sunset 1
Sunset 2

Zkrátka, pokud chcete postel s moderním designem a praktickým úložným prostorem, Sunset od Cosmopolitan Design je skvělou volbou. Obohacuje ložnici o kousek luxusu a elegance, díky čemuž je tato postel naprosto ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a uživatelsky přátelské řešení.