Rubriky
Náznak

Stylový černý regál s dekorem jasanu od Actony – rozměry 114×78 cm Seaford


Stylový černý regál s dekorem jasanu od Actony

O regálu

Seaford Regál od značky Actona slibuje krásný vzhled, bytelnost i minimalisticky vyhlížející interiér. Do interiéru přinese vzdušný design s industriálním nádechem. Regál využijete na ukládání knih, dekorací, květin, nebo jakýchkoliv jiných předmětů, které potřebujete mít po ruce. Je navíc ideálním doplňkem, který dokáže zcela změnit atmosféru místnosti. Jeho rozměry jsou 114×78 cm.

Barva a design

Seaford Regál je navržen v elegantním černém provedení s dekorem jasanu. Tento unikátní styl podtrhuje moderní a minimalistický design interiéru. Prostřednictvím regálu lze vytvářet zajímavé kompozice, které ozvláštní každý obývací pokoj nebo pracovnu.

Vysoce kvalitní materiál

Seaford Regál je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Na regálu jsou použity pevné kovové nohy, které zajistí stabilitu a bezpečnost. Dřevěné lamely jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který vyniká svou odolností a trvanlivostí. Regál je snadno montovatelný a vhodný pro každého.

Doplňte svůj interiér Seaford Regálem

Využijte nabídky na Seaford Regál a nechte se okouzlit jeho elegancí a krásou. Vhodný pro každého milovníka moderního designu a kvalitě zároveň. Udělejte si radost výjimečným doplňkem do vašeho bydlení.

Seaford Regál