Rubriky
Náznak

Stylová a praktická pohovka s rozkladem Mediro v elegantní černé barvě Inari


Moderní pohovka Mediro

Chcete mít v obývacím pokoji nejen stylový kus nábytku, ale i praktickou pohovku s rozkladem? Pak je Mediro v provedení kvalitní látce Inari tou správnou volbou pro vás!

Nyní je totiž tato moderní pohovka za super akční cenu, která platí pouze pro potah na hlavní fotografii.

Tady si můžete Mediro zakoupit.

Látka Inari

Jaká je vlastně látka Inari, kterou tento nábytek zdobí?

Inari je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len, díky čemuž působí příjemně a přirozeně. Navíc se jedná o kvalitní materiál, který je odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Rozklad

Co se týče funkčnosti této pohovky, nemusíte se obávat složitého rozkládání. Rozklad má funkci automat, což znamená, že se snadno a bez námahy rozloží na prostorné lůžko.

A to není vše – kromě pohodlného lůžka má Mediro také úložný prostor, ve kterém můžete uložit polštáře, přikrývky nebo jiné věci, které vám mohou být v obývacím pokoji užitečné.

Rozměry

Tato moderní pohovka s rozkladem nemá pouze praktické vlastnosti, ale také působí elegantně a díky rozměrům se vejde do každého prostoru.

Zde jsou konkrétní rozměry:

  • Celkové rozměry: 250x95x90cm
  • Plocha po rozložení: 200x145cm
  • Výška sedu: 40cm
  • Hloubka sedu: 58cm
  • Výška nožiček: 13cm

Pokud si chcete pořídit praktickou a stylovou pohovku, která je navíc snadno rozkladací a nabízí úložný prostor, je Mediro v provedení kvalitní látce Inari tou správnou volbou pro vás!

pohovka