Rubriky
Náznak

Stylizovaná křivka polic s hnědými šuplíky Curver Police STYLE

Praktická komoda se 3 zásuvkami je nedílnou součástí každé domácnosti. Při výběru komody bychom měli dbát nejen na to, aby byla praktická a splňovala svoji funkci, ale i na to, jak do naší domácnosti zapadne a jak se nám bude líbit.

Proto vám nabízíme tuto elegantní plastovou komodu, která splňuje všechny zmíněné podmínky. Komoda je vyrobena z velmi kvalitního pevného plastu v elegantním ratanovém designu.

Parametry

  • 3 plastové šuplíky
  • úchyty
  • otvory ve výpletu zajišťují cirkulaci vzduchu
  • objem 3 x 14 l
  • rozměr: 32,8 x 60 x 37,8 cm
  • vnitřní rozměr zásuvky: hloubka 36 cm x šířka 26 cm x výška 18 cm

Proč právě tato komoda? Hlavně proto, že má velmi praktické šuplíky, které dovolují snadné ukládání a vyndávání předmětů, a to z celých tří zásuvek. Také je důležité, že má úchyty, takže ji můžete snadno přenášet a měnit místo případně přestěhování. Otvory ve výpletu jsou opět praktickým řešením, které zajišťuje cirkulaci vzduchu tak, aby se v zásuvkách neshromažďovala vlhkost.

Curver Police STYLE

Ale není to jenom praktická komoda, stylizovaná křivka polic s hnědými šuplíky Curver Police STYLE je elegantním a moderním doplňkem vašeho interiéru. Barvu a tvar dokonale sladíte s ostatním nábytkem v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři.

Zkrátka, pokud hledáte praktickou, stylovou a elegantní komodu se šuplíky pro lepší organizaci svých věcí, neměli byste váhat a zakoupit si tuto komodu. Určitě nebudete zklamáni.

A navíc, objednávku můžete provést jednoduše a rychle na naší webové stránce. Pro více informací navštivte stránku: https://www.nabytekhned.cz/produkt/curver-police-se-supliky-style-hneda.