Rubriky
Náznak

Sembella matrace z gelové pěny pro dokonalý spánek, rozměr 90/200 cm


Sembella matrace z gelové pěny pro dokonalý spánek

Spánek je jednou z nejdůležitějších částí života člověka. Proto je důležité mít kvalitní matraci, která nám zajistí opravdu dokonalý spánek. Pokud máte potíže s nespavostí, může být příčinou vašeho problému špatná matrace. Proto je potřeba si vybrat takovou matraci, která nejen že bude pohodlná, ale také bude vyhovovat vašim individuálním potřebám. Matrace Sembella z gelové pěny rozměru 90/200 cm je ideální volbou pro každého, kdo touží po kvalitním spánku.

Tato matrace splní Vaše nejnáročnější požadavky na komfort

Jak již bylo zmíněno, komfort je pro kvalitní spánek nesmírně důležitý. Matrace Sembella nabízí mnoho výhod, díky kterým bude váš spánek opravdu dokonalý.

  • 7-zónové jádro Geltex® s optimální ventilací – Toto jádro matrace je vyrobené z gelové pěny, která zajišťuje opravdu vysokou úroveň pohodlí. Je to také důvod, proč se matrace přizpůsobí tvaru vašeho těla a zajistí tak maximální podporu. Kromě toho disponuje matrace i optimální ventilací, díky čemuž vám bude i v horkých letních dnech příjemně chladno.
  • Potah je vyroben z dvojité tkaniny – Potah matrace je vyrobený z dvojité tkaniny, která zajišťuje pohodlnost a odolnost. Potah je odnímatelný a pratelný, což umožňuje snadnou údržbu matrace. Díky této vlastnosti se matrace snadno udržuje v čistotě a hygieně.
  • Matrace je vhodná pro alergiky a pro nastavitelné lamelové rošty – Další předností matrace Sembella je fakt, že je vhodná pro alergiky. Gelová pěna, z které je matrace vyrobena, totiž odolává roztočům. Kromě toho je matrace také vhodná pro nastavitelné lamelové rošty, což umožňuje snadnou změnu polohy při spánku podle vašich individuálních potřeb.
  • Otestována na škodliviny – Posledním, ale ne méně důležitým faktorem, je to, že matrace Sembella je otestována na škodliviny. Díky této skutečnosti si můžete být jisti, že se nevystavujete nezdravému prostředí při spánku.

Všechny výše zmíněné vlastnosti dělají z matrace Sembella dokonalou volbu pro každého, kdo touží po opravdu kvalitním spánku.

Matrace Sembella

Pořiďte si tuto kvalitní matraci!

Matrace Sembella z gelové pěny rozměru 90/200 cm s 7-zónovým jádrem Geltex® a odnímatelným a pratelným potahem je opravdu tou nejlepší volbou pro váš dokonalý spánek. Její celková výška činí cca 20 cm, což zaručuje nadstandardní komfort a podporu během spánku. Pokud si chcete tuto vynikající matraci pořídit, můžete ji objednat na stránkách sidonia.cz. Neváhejte a pořiďte si matraci Sembella ještě dnes!

Matrace Sembella už i u Vás doma