Rubriky
Náznak

Šedý oválný jídelní stůl Banne Oval 200 x 90 cm – elegancí a styl v interiéru

Prostorný jídelní stůl Oval vás zaujme svou deskou – ta je opatřena vrstvou z barevného linolea, díky které se stůl stává velice odolným. Pod linoleem najdete březovou překližku, která svým přírodním zbarvením dodává stolu přírodní nádech.

Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti vodě a poškrábání. Jeho unikátní design a moderní vzhled z něj dělají ideální volbu pro každý interiér.

Elegantní design pro vaši domácnost

Jídelní stůl Banne Oval nabízí skvěle zpracovaný design, který zaujme každého, kdo vstoupí do vašeho interiéru. Elegantní tvar, kombinace barev a vysoká kvalita zpracování dělají z tohoto stolu nejen praktický nábytek, ale také zdroj estetického přínosu vašeho domova.

Stůl můžete použít jak v domácnosti, tak v restauraci, jídelně nebo v kanceláři. Jeho přizpůsobivost a elegantní design jej dělají ideální volbou jak pro soukromé tak i veřejné interiéry.

Tři různá barevná provedení

Banne Oval je dodáván v třech různých barevných provedeních – šedé, bílé a černé. Díky tomu si můžete vybrat ten správný kus pro váš interiér, který se bude perfektně hladit s barvou stěn a dalším nábytkem.

Do svého domova si můžete objednat šedý oválný jídelní stůl Banne Oval 200 x 90 cm prostřednictvím internetového obchodu Nábytek HNĚD. Ten nabízí široký výběr kvalitního nábytku za výhodné ceny a s dopravou přímo k vám domů.

šedý oválný jídelní stůl Banne Oval

Pokud hledáte stylový, elegantní a zároveň odolný jídelní stůl do vaší domácnosti, můžete s klidem sáhnout po stolu Banne Oval. S jeho kvalitou a estetickým vzhledem budete jistě spokojeni.