Rubriky
Náznak

Šedobéžová rohová pohovka Flow Scandic s levým rohem

Prostorná rohová pohovka je základem obývacích prostorů, ať už na lenošení po dlouhém dni, či pro posezení s přáteli. Šedobéžová barva pohovky Flow Scandic vám umožní snadno zařadit ji do různých interiérů. Náležitou pozornost si zaslouží i design pohovky, který je na první pohled jednoduchý, avšak zároveň elegantní.

Šedobéžová rohová pohovka Flow Scandic s levým rohem

Moderní skandinávský styl značky Scandic

Jednoduchost designu pohovky je dána zejména oblibou moderního skandinávského stylu. Ten zdobí mnoho interiérů, ať už bytů, domů, kanceláří či restaurací. je však zároveň klasikou, která vám nabídne spoustu možností k zařazení do vašeho obývacího pokoje.

Úzké kovové nohy, kterými je pohovka Flow Scandic vybavena, pak dodávají celému vzhledu ještě trochu více modernosti a eleganci. Prostor pod pohovkou tak působí vzdušně a lehce, což může být v mnoha interiérech velkým benefitem.

Dokupte si puf ze stejné řady

Pro ještě větší pohodlí jsou ke šedobéžové rohové pohovce Flow Scandic s levým rohem k dispozici pufy ze stejné řady. Ty vám umožní snadno upravit celý interiér tak, aby vyhovoval vašim potřebám a představám.

Pohovka vám poskytne dostatek prostoru k odpočinku i posezení. Navíc vám její jednoduchý a moderní design umožní umístit ji do různých interiérů. Pokud tedy hledáte prostornou a pohodlnou rohovou pohovku, která zároveň náleží mezi designové kousky, šedobéžová rohová pohovka Flow Scandic s levým rohem je určitě skvělou variantou pro vás!

Koupit šedobéžovou rohovou pohovku Flow Scandic s levým rohem nyní!