Rubriky
Náznak

Sada 24 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Tiles Piura v rozměru 10 x 10 cm

Vinylové nálepky od značky Ambiance jsou ideálním řešením pro nudné a prázdné zdi. Pokud se vám zdá váš interiér příliš strohý nebo málo barevný, jsou samolepky Ambiance tou správnou volbou! Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut, takže se nemusíte bát, že byste strávili celý víkend malováním nebo tapetováním.

Kde můžete samolepky použít?

Samolepky Ambiance jsou opravdu všestranným nástrojem pro přeměnu vašeho interiéru. Ideální jsou zejména pro koupelny a kuchyně, kde jsou vystaveny vysoké vlhkosti a teplotám. Díky velmi dobré odolnosti vůči vodě a rozpouštědlům se budete moci dlouho těšit z jejich používání. Samozřejmě ale není nic, co by vám bránilo v nalepení nálepek i jinde – třeba ve vaší pracovně nebo ložnici.

Jak dlouho vydrží?

Jednou nalepené samolepky vydrží přibližně po dobu 5 let. To znamená, že se nemusíte bát, že byste je museli často obměňovat. Navíc, pokud byste si jejich umístění rozmysleli nebo byste je chtěli změnit, lze je snadno odstranit beze stop.

Jaké jsou další výhody?

Samolepky Ambiance mají také další výhody, které byste si rozhodně neměli nechat ujít! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, což znamená, že si je můžete libovolně kombinovat podle svého uvážení. Takže neexistuje riziko, že budete mít stejnou sestavu jako vaši známí nebo sousedi. Navíc jsou samolepky odolné vůči teplotě (- 40 až 85 °C), nehořlavé a lze je aplikovat na čistý, suchý a neporézní povrch.

Chcete i vy svůj interiér oživit krásnými samolepkami Ambiance Wall Stickers Tiles Piura? Pak neváhejte a navštivte náš e-shop zde, kde si je můžete objednat jednoduše a rychle online.

Samolepky na zdi

Samolepky Ambiance jsou skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí rychle a snadno oživit svůj interiér. Díky jednoduché aplikaci, vysoké odolnosti vůči vodě a nehořlavosti se stanou vaším oblíbeným dekorativním prvkem. Navíc díky tomu, že si samolepky můžete libovolně kombinovat, budou vaše stěny originální a neopakovatelné.