Rubriky
Náznak

Sada 2 sklenic na víno Riedel Veritas Riesling pro dokonalý zážitek z ochutnávky


Sklenice z řady Veritas

Unikátní design

Sklenice z řady Veritas značky Riedel jsou jedinečné svým designem ve tvaru vejce. Tento tvar umožňuje lepší projevení chuti a vůně vína. Navíc jsou sklenice vyráběné z precizního křišťálu, což zajišťuje perfektní optickou čistotu skla, což je nezbytné pro správné posouzení barvy a jasu vína.

Větší prostor a intenzivnější aroma

Větší prostor a intenzivnější aroma

Výhodou oproti užším sklenicím je větší prostor, díky kterému se zintenzivní aroma i chuť vína. Sklenice jsou navrženy tak, aby se víno mohlo volně rozprostřít a vyrůst. To umožňuje, aby se víno snáze rozvinulo a bylo plnější a vyváženější. Díky většímu objemu sklenice bude ovšem potřeba méně dolévat.

Sparkling point pro dokonalé víno

Sparkling point

Navíc obsahuje tzv. „sparkling point“, který napomáhá tvorbě bublinek u sampaňského. Tento bod se nachází na dně sklenice a tvoří zde malý otvor, který umožňuje vyvíjení tlaku a tím vzniku bublinek. Díky tomu bude váš sampaňské vypadat ještě luxusněji!

Koupě sklenic na víno Riedel Veritas Riesling

Pokud se vám líbí design těchto jedinečných sklenic na víno, můžete si je zakoupit na naradi-cz.cz. Tyto sklenice jsou ideální pro každého konzumenta vína, který si chce vychutnat skutečně dokonalou ochutnávku.