Rubriky
Náznak

Praktický stojan na oblečení pro perfektní uspořádání – recenze SONGMICS Sania bílý

Pokud se potýkáte s nedostatkem místa ve vaší ložnici, chodbě nebo šatně a hledáte efektivní řešení, které vám pomůže organizovat vaše oblečení, potom si v článku přinášíme recenzi SONGMICS Sania bílý – stojan na oblečení ve stylu vintage.

Krásný design se zakřivenými liniemi

SONGMICS Sania bílý stojan na oblečení je vyroben z kvalitního materiálu – železa, což zajišťuje vysoce kvalitní konstrukci a pevnost. Jeho unikátní design se zakřivenými liniemi a vintage vzhledem dodá vaší chodbě nebo ložnici punc elegance a šarmu.

Stojan se skvělým úložným prostorem pro boty a kravaty

SONGMICS Sania bílý stojan na oblečení nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a boty. Ve spodní části stojanu můžete umístit boxy nebo boty, což vám pomůže udržet prostor v pořádku a šetrně s vašimi botami.

Zajištěná stabilita

Stabilita SONGMICS Sania bílého stojanu na oblečení je zajištěna díky 4 výškově nastavitelným protiskluzovým nožičkám. Tyto nožičky zaručují stabilitu i při mírně nerovném povrchu.

vintage clothes shop

Maximální zatížení

SONGMICS Sania bílý stojan na oblečení má maximální zatížení 25 kg na horní tyčce a 10 kg na police, což vám dává dostatek prostoru pro uspořádání vašeho oblečení.

Rozměry

SONGMICS Sania bílý stojan na oblečení má rozměry 173*76*40.9 cm. Díky těmto rozměrům se kovový věšák hodí do každého rohu vaší ložnice nebo chodby.

clothes on wardrobe

Závěr

SONGMICS Sania bílý stojan na oblečení s elegantními zakřivenými liniemi je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktické a efektivní řešení pro uložení svého oblečení. S maximálním zatížením 25 kg na horní tyčce a 10 kg na police se tento stojan stane dokonalým řešením pro každého, kdo chce mít své oblečení perfektně uspořádáno a organizované. Pokud hledáte kvalitní stojan na oblečení, pak si zajděte na web nabytekted.cz a objednejte si tento skvělý stojan ještě dnes.