Rubriky
Náznak

Pohodlná a elegantní dvoulůžková postel SABRINA – 160×200 cm, potah z kvalitní šedé látky

Postel SABRINA je mimořádně efektní kus nábytku, který osloví i velmi náročné lidi. Vyznačuje se krásným a elegantním stylem, díky kterému jednoduchá a skromná ložnice získá spoustu kouzla. Vysoké čelo postele s prošíváním je největší ozdobou tohoto kusu nábytku. Díky matné látce to celé působí vkusně.

Postel Sabrina umožní příjemnou a odpočinkovou noc. Postel je vybavena čtyřmi šuplíky, které poskytují ideální místo pro uložení věcí. Matrace není součástí.

Parametry produktu:

  • Délka: 218 cm
  • Šířka: 171 cm
  • Výška: 111 cm
  • Plocha na spaní: 160×200 cm

Rozměry zásuvky:

  • Přední: 80,3 / 2 / 20,5 cm
  • Vnější rozměry boxu: 78,7 / 50/12 cm
  • Vnitřní rozměry krabice: 77,2 / 48,5 / 10,5 cm

Materiál: tkanina, masivní dřevo.

Postel SABRINA

Pokud hledáte pohodlnou a elegantní dvoulůžkovou postel, která bude dokonalým doplňkem vaší ložnice, neměli byste si nechat ujít krásnou postel SABRINA. Díky svému stylovému vzhledu a kvalitnímu materiálu se budete každou noc těšit na příjemný a odpočinkový spánek.

Její délka 218 cm a šířka 171 cm poskytnou dostatek prostoru pro pohodlné usínání a probouzení. Plocha na spaní o velikosti 160×200 cm je vhodná pro dva dospělé osoby.

Postel SABRINA je vyrobena z kvalitní látky, kterou lze snadno udržovat v čistotě. Kromě toho je vybavena čtyřmi šuplíky s dostatečným úložným prostorem. Ty vám umožní účelně uspořádat vaše věci a udržovat tak vaši ložnici v pořádku.

Důležitou výhodou této postele je nižší kancelářská zásuvka pod pravou stranou postele, která umožňuje skladování knih, časopisů a jiných věcí, které potřebujete mít vždy po ruce. Vnitřní rozměry krabice 77,2 / 48,5 / 10,5 cm jsou dostatečně velké pro uložení většiny věcí, které chcete mít v ložnici.

Neméně důležité jsou také rozměry zásuvek. Přední rozměr je 80,3 / 2 / 20,5 cm. Vnější rozměry boxu jsou 78,7 / 50/12 cm a vnitřní rozměry krabice jsou 77,2 / 48,5 / 10,5 cm. Tyto rozměry jsou dostačující pro většinu věcí, které do zásuvky ukládáte.

Postel SABRINA je krásným kus nábytku, který si zamilujete na první pohled. Její elegantní design osloví i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají dokonalou kombinaci krásy a funkčnosti. Navíc se s ní jednoduše kombinují ostatní kusy nábytku a doplňky, takže můžete snadno vytvořit harmonický celek vaší ložnice.

Nenechte si ujít šanci pořídit si tuto vynikající postel za výhodnou cenu. Objednat ji můžete na stránkách www.nabytekted.cz.