Rubriky
Náznak

Nový jídelní rozkládací stůl TIAGO 2 -⁠ praktický a stylový kousek do vaší kuchyně!

TIAGO 2 je rozkládací stůl vyrobený z laminované MDF desky s ABS hranami. Nabízený model zaujme jednoduchými tvary a minimalistickým designem. Skvěle se bude hodit do tradičních i moderních interiérů.

Módní, bílé barvy dodají aranžmá nejen kouzlo, ale také opticky zvětší interiér. Stůl lze tedy s úspěchem umístit i do malé jídelny nebo obývacího pokoje.

Funkce rozkládání – možnost poskytnout místo pro všechny vaše hosty

Funkce rozkládání bude užitečná pro všechny, kteří rádi čas od času pobaví své příbuzné. Jídelní stůl lze zvětšit tak, že se k němu vejde až 8 osob současně. Díky univerzálnímu stylu a barvě stolu k němu snadno vyberete ty správné židle.

Rozměry a materiál

Rozměry:

  • délka – 140 cm
  • délka v rozloženém stavu – 220 cm
  • šířka – 80 cm
  • výška – 76 cm

Materiál: laminovaná MDF s ABS hranami.

TIAGO 2

Takže, máte malou jídelnu a potřebujete stůl, který se dá snadno rozložit, aby vám poskytl dostatek místa pro vaše hosty? Nebo hledáte stůl, který se dokonale hodí do vaší moderní kuchyně? Nový jídelní rozkládací stůl TIAGO 2 v klasickém, bílém provedení, je pro vás právě tou správnou volbou! Od nynějška se bude stůl v vaší kuchyni, rodinné místnosti nebo jídelně těšit na četné společné večeře.

Přejděte na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/jidelni-rozkladaci-stul-tiago-2-140m80-80-drevo-bila a získejte tento praktický a stylový kousek do vaší kuchyně ještě dnes!