Rubriky
Náznak

Nová šatní skříň s TV panelem Magic v prkenném dubu/bílé barvě

Skvělá a nápaditá šatní skříň s posuvnými dveřmi a středovým panelem pro zavěšení TV, za kterým je navíc ukrytý další úložný prostor. V moderní ložnici či obýváku tak můžete mít spolu na jednom místě umístěnou jak televizi, tak úložné prostory. Tuto zajímavou a praktickou šatní skříň můžete zakoupit na této adrese: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/satni-skrin-s-tv-panelem-magic-prkenny-dub-bila.

Posuvné dveře šatní skříně

Šatní skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a je k dispozici v zajímavém designu prkenného dubu s bílou barvou. Tento model šatní skříně disponuje posuvnými dveřmi, které jsou plněné sklem a navíc jsou vybavené kvalitními výsuvnými mechanismy. Díky nim se dveře snadno otevírají i zavírají a nezabírají zbytečně velký prostor ve vaší ložnici.

Středový panel pro TV s úložným prostorem

Středový panel šatní skříně je určen pro zavěšení TV a dále obsahuje skrytý úložný prostor, který můžete využít například pro ukládání DVD, herních konzolí, knih a dalších drobností. Na bokových stranách středového panelu najdete dvě praktická policová úložná místa, kde můžete umístit dekorace, rostliny či osobní fotky.

šatní skříň s TV panelem Magic

Velkorysé úložné prostory šatní skříně

Šatní skříň je vybavena velkorysými úložnými prostory, které vám umožní uložit veškerou vaši oblečení, boty a další příslušenství. Vnitřní prostor šatní skříně je organizován dle vašeho přání a potřeb. Uvnitř najdete nejen závěsné tyče, ale také police různé velikosti a výšek.

šatní skříň s TV panelem Magic

Jednoduchá montáž šatní skříně

Šatní skříň s TV panelem Magic je dodávána v demontovaném stavu s podrobným návodem k montáži. Díky tomu si šatní skříň můžete sestavit sami doma a ušetříte tak na nákladech za montážní služby. Pro montáž šatní skříně není potřeba žádný speciální nástroj a sestavení skříně je velmi jednoduché a rychlé.

Zkrátka, nová šatní skříň s TV panelem Magic v prkenném dubu/bílé barvě představuje skvělou a praktickou volbu pro moderní ložnici či obývák. Kromě funkce šatní skříně navíc nabízí i možnost zavěšení televize a skrytý úložný prostor. Sestavení je velmi jednoduché a rychlé, a tak si můžete užít své nové kousky nábytku co nejdříve. Navštivte stránku www.nabytekprozivot.cz a objednejte si svou šatní skříň s TV panelem Magic ještě dnes.