Rubriky
Náznak

Nová knihovna Harmon od Hanah Home – skvělý doplněk pro váš interiér!


Fotografie knihovny Harmon od Hanah Home

Ladí s každým stylem domácnosti

Knihovna Harmon od Hanah Home je řešením pro všechny, kdo hledají kvalitní nábytek, který bude skvěle vypadat v jejich interiéru. Díky svému minimalistickému designu a přírodnímu dřevěném provedení vypadá skvěle v moderních i tradičních interiérech. Tuto knihovnu můžete umístit do každé místnosti, kde budete mít výhled na vaše oblíbené literární díla.

Dostatečně prostorná

Knihovna Harmon je prostorná a nabízí dostatek místa na uskladnění vašich oblíbených knih, ale také dekorací, jako jsou například vázy, květiny nebo putovní suvenýry. To z ní dělá nejen praktický, ale i estetický doplněk vašeho interiéru.

Umístění a montáž

Knihovnu Harmon od Hanah Home můžete umístit do jakékoli místnosti vašeho bytu či domu. Nejčastěji ji lze vidět v obývacích pokojích, kde tvoří výrazný prvek interiéru. Její rozměry jsou 90 x 180 cm, což ji dělá dostatečně prostornou na to, aby uskladnila vaši sbírku knih a ještě nabídla prostor pro další dekorace. Knihovnu lze umístit i do chodby nebo v ložnici.

Pro lepší stabilitu lze knihovnu připevnit na zeď. To není nutné, ale je to vhodné v případě, že často míváte v místnosti vítr, nebo máte v bytě malé děti, kteří by se mohli na knihovnu při hraní opřít.

Fotografie knihovny Harmon od Hanah Home s knihami

Závěr

Knihovna Harmon od Hanah Home je dokonalý doplněk do každého interiéru. Je prostorná a nabízí dostatek místa na uskladnění vašich knih, ale také krásný prostor pro dekorace. Její design je velmi jednoduchý, ale elegantní a nabízí se v přírodním dřevěném provedení. Knihovnu můžete umístit do obýváku, ložnice či chodby a připravit si tak velmi pohodlný a krásný sál na čtení. To vše navíc s bezstarostnou stabilitou při připevnění na zeď. Nečekejte a pořiďte si ji ještě dnes na skvelynabytek.cz.