Rubriky
Náznak

Nejlepší věšák pro vaše zimní bundy – Věšák 23 Bibiana

V zimě jsou počasí a teploty nestálé a tak je nutné mít věci, které vám pomohou zvládnout každodenní život. Jednou z takových věcí jsou věšáky na bundy. Pokud hledáte kvalitní a elegantní věšák pro vaše zimní bundy, pak je Věšák 23 Bibiana tou správnou volbou pro vás.

Vyrobení a design

Věšák 23 Bibiana je vyroben z kvalitních laminovaných desek, které zaručují pevnost a dlouhou životnost. Věšák je navíc pokryt dekorem borovice sněžné/šedé, který mu dodává přirozenost a zároveň elegantní vzhled. ABS hrany zajišťují ochranu před škrábanci a poškrábáním.

Věšák Bibiana je praktickým doplňkem k vašemu domovu a nabízí nosnost police až 5 kg. Rozeznávajícím prvkem věšáku jsou kruhové otvory, které připomínají univerzální používání.

Rozměry

Rozměry Bibiány jsou 40x136x20 cm. Věšák se proto hodí do každého prostoru a zároveň nabízí dostatečný prostor pro více kusů oblečení.

Pokud máte zájem si tento věšák zakoupit, kontaktujte nás na našich webových stránkách. Naše nabídka je mnohem větší než jen tento produkt a najdete u nás i další kvalitní nábytek pro váš domov.

vesak

Věšák 23 Bibiana je elegantní a kvalitní řešení pro všechny ty, kteří chtějí mít svůj šatník upravený a organizovaný. Jeho rozměry a nosnost umožňují uložit i těžké zimní bundy a kabáty. Využijte tuto příležitost a vyměňte svůj starý věšák za nový a praktický.