Rubriky
Náznak

Nástěnné svítidlo Markslöjd Cassis Tres – skvělá volba pro moderní interiéry

Harmonie tvarů, barev, materiálu a jednoduchosti. To jsou svítidla od švédské značky Markslöjd. Design se skandinávskou duší bude tím perfektním do vašeho bytu, stačí si jen vybrat.

Nástěnné svítidlo Markslöjd Cassis Tres je skutečně unikátní kousek, kterým ozvláštníte váš interiér. Jeho moderní a minimalistický vzhled zaujme každého. Tento kus se navíc bude skvěle naladit do už zajetého interiérového stylu, který vládne u vás doma. Je to takový svítidlový chameleon, který má tisíce tváří. Jakou mu vtisknete vy?

Perfektní do každé místnosti

Markslöjd Cassis Tres je ideální do každé místnosti. Jeho moderní design se skandinávskou duší padne do každého interiéru. Svítidlo může být umístěno do obývacího pokoje, ložnice, koupelny nebo dokonce i kanceláře. Jeho elegantní tvar zaujme každého návštěvníka.

Kvalitní materiály pro kvalitní vzhled

Svítidlo Markslöjd Cassis Tres je vyrobeno z kvalitních materiálů, které mu dávají ten unikátní vzhled. Dřevěné prvky jsou perfektně doplněny kovovými detaily, které svítidlo zvýrazňují. Vybírat můžete ze tří barevných provedení – bílé, černé a šedé.

Jednoduchá instalace

Instalace svítidla Markslöjd Cassis Tres je velice jednoduchá. Svítidlo lze snadno namačkat do zásuvky a ještě snadněji ho lze po oddělení od zásuvky použít jako mobilní světlo. Pokud máte zájem o vícero svítidel, je možné je připojit sériově, což ušetří místo a zdokonalí váš interiér.

Závěrečné úvahy

Pokud hledáte moderní a minimalistické svítidlo, které váš byt ozvláštní, je svítidlo Markslöjd Cassis Tres tou správnou volbou. Jeho jednoduchý design skvěle padne do každého interiéru a jeho kvalitní materiály mu dodají ten správný vzhled. Když pak ještě koupíte několik sériově propojených svítidel, tak si jednoznačně zajistíte nejpohodlnější způsob, jak vzdušně zastínit váš byt. A pokud chcete vyzkoušet svítidlo Markslöjd Cassis Tres na vlastní kůži, objednejte si své svítidlo na nabytekhned.cz a nechte se překvapit jeho dokonalostí.