Rubriky
Náznak

LED stropní svítidlo Eglo Vadumi 40×5 cm – moderní design a kvalitní osvětlení


Osvětlení, které splňuje všechny nároky

LED stropní svítidlo Eglo Vadumi 40×5 cm se pyšní moderním designem a vysokou kvalitou osvětlení. Je vhodné pro montáž na strop, ale také se dá použít jako LED osvětlení na stěnu. S šířkou 40 cm plně osvítí každý prostor.

Toto stropní svítidlo disponuje krytím IP44, díky kterému je chráněno proti stříkající vodě. Svítidlo má příkon 7,4 W a světelný tok dosahuje vysokých 900 lm. Barevná teplota osvětlení je 4 000 K (neutrální bílá).

Moderní design pro každý interiér

Světlo je navíc vyrobeno z kovu v chromové barvě, což mu dodává moderní vzhled a lze jej skvěle sladit s ostatním zařízením. Pokud hledáte moderní stropní svítidlo, které dokáže osvětlit celou místnost a zároveň má moderní design, je toto svítidlo ideální volbou.

Prostřednictvím tohoto odkazu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/led-osvetleni-eglo-vadumi-40m5-cm-kov-chrom-97081 si můžete tento produkt koupit a přesvědčit se o vysoké kvalitě tohoto osvětlení.

Osvětlení, které odpovídá trendům

Díky modernímu designu a kvalitnímu osvětlení patří toto LED stropní svítidlo k favoritům pro moderní interiéry. Použití LED technologie zaručuje vysokou úsporu energie a dlouhou životnost svítidla.

Fotografie tohoto jedinečného svítidla jsou k dispozici na této stránce a můžete se sami přesvědčit o jeho vysoké kvalitě a eleganci. Pokud hledáte moderní a kvalitní osvětlení, LED stropní svítidlo Eglo Vadumi 40×5 cm je volbou, kterou určitě nebudete litovat.