Rubriky
Náznak

Květináč Lofly Sweet od Prosperplastu – šedá varianta 19,3 cm

Unikátní kolekce Lofly Sweet je zaměřená na ušlechtilý povrch a moderní tvary těchto květináčů. Květináče harmonicky navazují na aktuální trendy, tudíž se perfektně hodí do moderních domácností. Mohou být také ozdobou všech veřejných prostranství, restauračních předzahrádek a dvorků. Vysoce kvalitní materiál, ze kterého je květináč vyroben úspěšně odolává povětrnostním podmínkám i mrazu.

Specifikace produktu

Nabízíme tuto Šedou variantu květináče Lofly Sweet od Prosperplastu v několika různých velikostech:

Délka Šířka Výška Objem Barva Hmotnost
19,3 cm 19,3 cm 19,3 cm 29,3 cm 7,2 l Šedý kámen 252 g
23,4 cm 23,4 cm 23,4 cm 35,6 cm 12,9 l Šedý kámen 426 g
28,9 cm 28,9 cm 28,9 cm 43,9 cm 24,3 l Šedý kámen 767 g

Pokud si tento krásný květináč pořídíte, můžete být jisti, že vaše květiny budou mít perfektní domov. Květináč se perfektně hodí jak pro venkovní, tak pro vnitřní použití. Díky své šedé barvě kámen dokáže hezky zapadnout do jakékoli interiérové koncepce. Pokud si kupujete zahrádkářské potřeby, chcete určitě produkt, který je kvalitní a bude dlouho vydržet. S květináčem Lofly Sweet od Prosperplastu máte garanci, že budete mít doma nejen hezký, ale také velmi kvalitní produkt.

Pokud byste si chtěli květináč Lofly Sweet od Prosperplastu pořídit, navštivte naši stránku zde.

Vysoce kvalitní materiál

Prosperplast je firma, která se specializuje právě na zahrádkářské potřeby. Myslí na kvalitu svých produktů, a proto tyto květináče vyrábí z odolných materiálů, které zaručují jejich trvanlivost. Materiál, ze kterého jsou květináče vyrobeny, je velmi pevný a odolný vůči povětrnostním podmínkám. Tento materiál se navíc snadno udržuje a není náchylný k praskání ani deformaci v extrémních podmínkách. Květináče Lofly Sweet jsou vyrobeny tak, aby mohly být použity venku i uvnitř.

Díky odolným materiálům, ze kterých jsou tyto květináče vyrobeny, udrží květiny svůj tvar a svou krásu déle. Proto m