Rubriky
Náznak

Kovový obal Autronic Truhlík KK089 GREY

Zkrášlit domov a vytvořit v něm okouzlující zahradu lze snadno s obalem na květiny KK089 GREY s krajkovým okrajem.

Kovový obal na květiny je nejen praktický a funkční doplněk, ale také skvělý doplněk pro interiéry i kryté terasy. Autronic Truhlík KK089 GREY je vyroben z kovu a má neutrální šedou barvu, díky které se bude skvěle hodit do každého interiéru.

Kovový obal na květiny Autronic Truhlík KK089 GREY má kromě své praktické funkce také velkou estetickou hodnotu. Díky krajkovému okraji působí velmi elegantně a dokáže krásně zdobit jakýkoliv prostor. Díky své neutrální barvě lze snadno sladit s ostatním dekorem.

Kovový obal Autronic Truhlík KK089 GREY

Materiál: Kov

Barva: Neutrální šedá

Vhodný pro: interiéry a kryté terasy

Je třeba dbát na to, že kovový obal na květiny Autronic Truhlík KK089 GREY není vhodný pro exteriéry. Proto pokud ho budete chtít umístit na balkón nebo venkovní terasu, určitě volte jiný materiál, jako například plast nebo keramiku.

Přesto jestliže si chcete osvěžit svůj byt nebo si vytvořit novou zahradu v krytém prostoru, Autronic Truhlík KK089 GREY je ideální volbou. Pokud vám již dochází místo na parapetu nebo plánovaném místě pro květiny, můžete si vybrat z naší široké nabídky stojanů na květiny. Naše nabídka obsahuje různé velikosti, barvy a materiály, které se budou skvěle hodit k vašim květinám i interiéru.

Kovový obal Autronic Truhlík KK089 GREY