Rubriky
Náznak

Konferenční stolek MOLUNAT 5 B – elegantní kousek ve wenge barvě

V současných dobách, kdy se stále více pracuje z domova, je důležité mít přehledně a vkusně zařízený pracovní prostor. A určitě nemůže chybět jeden z nejdůležitějších kousků nábytku pro pracovní setkání – konferenční stolek. A právě konferenční stolek MOLUNAT 5 B je tou pravou volbou pro ty, kteří hledají elegantní kousek nábytku s moderním designem.

Konferenční stolek Stylový konferenční stolek v moderním provedení.

Tento stolek v sobě kombinuje prvky skla, chromu a vysokokvalitního MDF materiálu v barvě wenge. Konstrukce MDF je v kombinaci s pochromovaným kovem, vrchní deska (8 mm) u stolu je z průhledného skla, odkládací polička je z mléčného skla a sklo je tvrzené. Tyto prvky se dokonale doplňují a vytváří minimalistický vzhled, který se hodí do moderně zařízeného interiéru.

Stůl je navržen tak, aby byl praktický a pohodlný pro práci. Výška 55 cm, šířka 100 cm a hloubka 60 cm jsou ideální pro umístění v menší kanceláři, ale také pro použití při setkání s vámi nebo klientem.

Barva: wenge

Materiál: chrom, MDF, sklo

Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Tento konferenční stolek doporučuji zejména pro lidi, kteří hledají vysokou kvalitu a dokonalý design. Materiály a prvky jsou pečlivě vybrány tak, aby se snadno sladily s existujícím nábytkem v místnosti a aby byly praktické pro každodenní použití. Pokud hledáte něco zajímavého pro váš domov nebo pracovní prostor, konferenční stolek MOLUNAT 5 B v barvě wenge je ideální volbou.

Zajímá vás tento moderní konferenční stolek? Objednejte si ho za skvělou cenu na stránkách isolund.cz!

konferenční stolek

konferenční stolek

konferenční stolek