Rubriky
Náznak

Frotti Froté prostěradlo 140×70 cm v růžovém provedení


Frotti Froté Prostěradlo – Příjemné, Prodyšné a Skvěle Padnoucí

Pokud hledáte kvalitní a pohodlné prostěradlo pro Vaši postel, může být Frotti Froté prostěradlo ideální volbou. Jedná se o napínací prostěradlo s rozměry 140 cm x 70 cm, které padne jako ulité na Vaši matraci.

Toto prostěradlo je dokonalým pomocníkem pro celoroční použití. Díky svému materiálu, jehož složení tvoří až 83% bavlna a 17% polyester, je velmi prodyšné, příjemné k pokožce a zajišťuje Vám tedy vysoký komfort při spaní.

Nadčasový Růžový design

Frotti Froté prostěradlo je k dostání v nadčasovém růžovém designu. Tento odstín je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají nevšední barevnou variaci.

Svému prostěradlu můžete samozřejmě dodat ještě větší šmrnc pomocí polštářů nebo dekorativních přehozů v kontrastních barvách.

Kvalitní Zpracování

Frotti Froté prostěradlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho odolnost. Výrobcem je firma Velký Nábytek, specializující se na kvalitní textilní výrobky a další předměty pro domácnost.

Spodní část Frotti Froté prostěradla je zakončena všitou gumou, která umožňuje rychlé a snadné upevnění na matraci. Díky této gumě se prostěradlo dobře přizpůsobí Vaší matraci a bude na ní pevně držet.

Při prvním použití je doporučeno prostěradlo minimálně jednou vypnout a dále se řídit pokyny výrobce – prací teplota do 40°C.

Zakoupit Frotti Froté Prostěradlo na Velký Nábytek

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení tohoto prostěradla, můžete ho koupit na internetovém obchodě Velký Nábytek.

Cena tohoto výrobku je velmi příznivá a plně odpovídá kvalitě, kterou tento produkt nabízí. Pokud vybíráte kvalitní a pohodlné textilie pro svůj domov, rozhodně neváhejte a objednejte si Frotti Froté prostěradlo již dnes.

Nyní je dokonce sleva 10% na tento výrobek, tak neomezujte svou pohodlnost a zajeďte si na Velký Nábytek pro tento skvělý produkt.

A nezapomeňte – s Frotti Froté prostěradlem se bohužel nenabízí luxusní koupelna, ale můžete si sami udělat pohodlí takové, jaké budete chtít!