Rubriky
Náznak

ELTAP Rohová sedací souprava CORONA s levým provedením a potahem Berlin 01 + Soft 17

Moderní rohová sedací souprava vhodná do každého pokoje. Je vyrobena z kvalitních materiálů, kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky, výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell. Sedací soupravu lze rozložit a vytvořit tak spací plochu.

Moderní design s mnoha výhodami

Rozměry: (ŠxVxH) – 240x90x165. Rozklad na lůžko o rozměru 125x195cm, úložný prostor v části rozkladu na lůžko. Výběr levého, nebo pravého provedení – viz roletka (na hlavním obrázku je levé provedení). Velký výběr potahových látek a ekokůží – viz roletka a vzorníky. Možnost kombinace 2 potahů (bez příplatku).

Rádi Vám zapůjčíme vzorníky látek. Záruka 24 měsíců. Vždy po objednání Vás budeme kontaktovat a upřesníme si zvolenou stranu, látku a další podrobnosti. Zboží bude vyrobeno na zakázku dle přání zákazníka.

Záloha a barevné odchylky

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem. Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Není určeno pro každodenní spánek.

ELTAP Rohová sedací souprava CORONA s levým provedením a potahem Berlin 01 + Soft 17

Zveřejněný obrázek nemusí zcela odpovídat ve skutečnosti zobrazenému produktu a slouží pouze k názornému vyobrazení.

Pokud hledáte moderní a kvalitní rohovou sedací soupravu, která splní všechny vaše požadavky na pohodlí a vzhled, rozhodně byste si měli prohlédnout ELTAP Rohovou sedací soupravu CORONA s levým provedením a potahem Berlin 01 + Soft 17. Tato sedací souprava je vyrobena z prvotřídních materiálů a nabízí mnoho výhod, které vám umožní si ji přizpůsobit přesně vašim potřebám.

Její moderní design jistě zaujme vaše oko, zatímco kvalitně zpracovaný interiér vás rozhodně nepřekvapí. Rozměry 240x90x165 cm jsou ideální pro každý prostor a pokud potřebujete vytvořit spací plochu, můžete sedací soupravu jednoduše rozložit a využít tak velký lůžkový prostor o rozměrech 125×195 cm. Díky úložnému prostoru v části rozkladu na lůžko se vám navíc zdvojnásobí místo na uložení vašich věcí.

Jednou z největších výhod ELTAP Rohové sedací soupravy CORONA je výběr levého, nebo pravého provedení, které můžete volit dle svých představ a potřeb. Velký výbě