Rubriky
Náznak

Dvojitý držák ručníků SAPHO XQ405 X-Square s otočným ramenem a délkou 42 cm v chromovém provedení


Popis produktu

Elegantní otočný držák ručníků bude praktickým doplňkem každé koupelny. Držák je vyroben ze vysoce kvalitních materiálů a disponuje dvojitým ramenem, takže může sloužit pro uložení dvou ručníků najednou.

Funkce

Otočné rameno s délkou 42 cm umožňuje snadné uskladnění ručníků a jejich pohodlné používání.

Dvojitý držák je ideálním řešením pro koupelny s více členy rodiny nebo pro hosty. Každý má možnost si zavěsit svůj ručník bez zbytečného hledání volného místa.

Instalace

Držák ručníků se instaluje dvěma způsoby: buď navrtáním do zdi nebo nalepením na obklady s použitím speciálního lepidla, které je součástí balení.

Výhody produktu

  • Použití vysoce kvalitních materiálů
  • Dvojité rameno pro větší pohodlí
  • Otočné rameno pro snadné používání
  • Jednoduchá instalace
  • Moderní design v chromovém provedení

Proč si vybrat náš produkt?

je elegantní a praktický doplněk každé moderní koupelny. Vyroben je z kvalitních materiálů a disponuje dvěma rameny, takže je ideální pro rodiny s více členy nebo pro hosty. Otočné rameno umožňuje snadné používání a uložení ručníků, a instalace je velmi jednoduchá.

Přemýšlíte-li o koupi dvojitého držáku ručníků, určitě nelitujete, když si vyberete náš produkt. Navštivte naši stránku na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/sapho-xq405-x-square-dvojity-drzak-rucniku-otocny-42-cm-chrom a objednejte si ho ještě dnes!

Dvojitý držák ručníků SAPHO XQ405 X-Square s otočným ramenem