Rubriky
Náznak

Dřevo a ocel – dokonalá kombinace pro váš interiér


Víceúčelový 7-policový regál s dvířky

Zařizujete si novou koupelnu a potřebujete využít každý centimetr? Je vaším snem, aby se nesla ve vzdušném, lehkém a jedinečném stylu? Představujeme vám sektorovou sestavu, která nabízí množství komponentů na vytvoření originální koupelny. Vyrobená z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Jednoduše kombinovatelné prvky vytvoří ve vaší koupelně nepopsatelnou atmosféru a zanechají dokonalý dojem.

Jedním z komponentů je víceúčelový regál typu 4, který najdete na www.naradi-cz.cz. Nabízí úložný prostor v podobě 7 polic, z nichž je jedna police ukrytá za dvířky. Úžasná cesta, jak si z koupelny vytvořit protipól hektického životního stylu.

regál

Barva: přírodní

Rozměry (šxvxh): 36 x 180 x 33 cm

Materiál: lakovaný bambus

Dodáváno v demontu.

Záruka 24 měsíců.

Bambus v našich domácnostech:

Přestože se bambus obecně považuje za dřevo, jde o rychle rostoucí trávu. Některé odrůdy dosahují výšky až 50 m. Bambus se používá v různých odvětvích, od módního průmyslu až po stavební, zasáhl i bytový design. Nábytek z bambusu je trvanlivý, odolný a pevný. Navíc vyniká antibakteriálními vlastnostmi. Ideální způsob, jak vnést do domácnosti přírodní prvek.

Jak ošetřovat bambusový nábytek?

  • před prvním použitím očistěte nábytek vlhkým hadříkem
  • nepoužívejte agresivní čisticí prostředky
  • dbejte na to, aby nábytek nepřišel do kontaktu s vodou, udržujte ho suchý
  • nevystavujte slunečnímu záření, materiál může časem zešednout
  • nevystavujte ani dešti, předejdete tak tvorbě plísní
  • na pravidelnou údržbu postačí pouze vlhký hadřík

Investujte do kvalitního nábytku z bambusu a zároveň podpořte udržitelný rozvoj. Zvolte víceúčelový regál typu 4, který nejenže vypadá skvěle, ale také nabízí překvapivé m