Rubriky
Náznak

Dřevěná bedýnka na ovoce: Ideální rozměry 23 x 15 x 8 cm!

Dřevěná bedýnka na ovoce je ideální pro skladování ovoce a zeleniny, které mohou být uchovány v suchu a v dostatečné větraci. Tento výrobek je však více, než jen obyčejná bedýnka na ovoce. Může být také využita pro uložení hraček, potravin, suvenýrů a skvěle poslouží jako základ pro dárkový koš. Tato dřevěná bedýnka na ovoce má neuvěřitelné rozměry 23 x 15 x 8 cm (š x v x h).

Vyrobení

Tato bedýnka je vyrobena z masivního borového dřeva, což zaručuje kvalitu i pevnost. Na rozdíl od velkého množství bedýnek ze supermarketů, tento výrobek je kvalitně zpracovaný a není zcela lepený. Bedýnka je bez povrchové úpravy a tak si ji můžete natřít jakýmkoliv výrobkem určeným na dřevo a přizpůsobit ji tak svému vlastnímu stylu. Pokud ji však ponecháte v přírodním nenatřeném stavu, nevadí to vůbec.

Technické údaje

Bedýnka má hmotnost pouhých 0,5 kg a rozměry 23 x 8 x 15 cm (š x v x h). Kromě toho je vyrobena z materiálu borovice, která je známá svou pevností a kvalitou. Bedýnka je nepolstrovaná, ale to neovlivňuje její schopnost udržet ovoce a zeleninu.

Obsah balení

Balení obsahuje jednu bedýnku, která bude doručena složená. To znamená, že ji budete muset složit, ale není to nic složitého. Stačí postupovat podle jednoduchých návodů a bedýnka bude složena v pár minutách.

Dřevěná bedýnka na ovoce je skvělým doplňkem pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály a chtějí svůj domov ozvláštnit kvalitními a praktickými výrobky. Je to také skvělý dárek pro všechny, kteří milují přírodu a chtějí ji uchovat v každém kousku svého domova.

Odkaz na produkt

Pokud se chcete podívat na tento výrobek blíže nebo si jej objednat, můžete použít tento odkaz na oficiální stránky prodejce: Dřevěná bedýnka na ovoce, 23 x 15 x 8 cm.

Dřevěná bedýnka na ovoce bude skvělým doplňkem pro Váš domov a vy si můžete být jisti, že máte kvalitní a praktický produkt. Je to přirozený a ekologický způsob uchování ovoce a zeleniny, který zaručuje jejich bezpečnost a čerstvost.

Dřevěná bedýnka na ovoce: Ideální rozměry 23 x 15 x 8 cm!

Obrázek: Dřevěná bedýnka na ovoce, 23 x 15 x 8 cm

Jednoduché, praktické a krásné dřevěné bedýnky jsou skvělým způsobem, jak přidat do Vašeho interiéru kousek přírody a zároveň splnit praktický účel. Kvalita, praktičnost a skvělý design – to jsou hlavní charakteristiky této bedýnky. Ať už se rozhodnete ji použít pro ovoce, nebo pro jiné účely, budete mít vždy unikátní a přírodní kousek výbavy Vašeho domova.