Rubriky
Náznak

Dětské prostěradlo s astronauty Happynois – dokonalý doplněk do dětského pokoje


Hra pod peřinou

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou čeká obrázkové prostěradlo od Happynois, tak je každé dítě takové hře hned o kousek blíž! Je jen na vás, jestli ho vyšlete do vesmíru, mezi indiány nebo na plavbu kolem světa.

Roztomilé postavy prostaradla

Dětská nálada umí být vrtkavá! Ale obrázky z dílny Happynois vykouzlí úsměv na dětské tváři každý den. A nehrajme si na drsňáky, i nám se roztomilé postavičky líbí. Bavlněné prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemné na dotek i snadné na údržbu.

Produktová stránka

A pokud vás toto kouzelné dětské prostěradlo zaujalo, můžete si ho objednat z produktové stránky našeho e-shopu Esrom. Vaše dítě pak může spát jako kosmonaut v nejhezčím prostěradle v celé galaxii!

Happynois - dětské prostěradlo s astronauty

Závěr

Děti snadno ztrácí zájem o věci, které jim nabízíte. Ale s kvalitním a krásným dětským prostěradlem z dílny Happynois, budou vaše ratolesti nadšené alespoň z usínání a spaní. Stačí konečně jenom dát na jejich chuť a nechat je fantazii volný průběh. A roztomilá prohlášení, které byste si ani nechtěli vymyslet, se dostaví samo!