Rubriky
Náznak

Bílý kovový konferenční stolek ZUIVER GLAZED s keramickým obkladem – elegancia a praktičnost ve vaší kanceláři

ZUIVER GLAZED v bílé barvě je designový konferenční stolek, který svým originálním provedením rozhodně zaujme. Deska stolu je z materiálu MDF s keramickým obkladem, který spolu s jednoduchou kovovou konstrukcí tvoří osobitý celek.

Designový kousek pro vaši kancelář

Tento kovový konferenční stolek je nejen krásným kouskem pro vaši kancelář, ale také velmi praktickým. Jeho deska je velká 93 x 43 cm, což z něj činí ideální místo pro uspořádání pracovních schůzek s vašimi kolegy. Design stolku je univerzální, takže bude perfektně zapadat do jakéhokoli interiéru.

Keramický obklad dosahuje vysoké odolnosti, takže je stůl schopen odolávat mechanickým poškozením. Tento fakt je velmi důležitý pro jeho používání při pracovních schůzkách a prezentacích.

Snadné čištění a údržba

Při čištění stolu je potřeba použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Díky tomuto způsobu čištění se deska stolu nezničí a zároveň neztratí svou kvalitu.

Bílý kovový konferenční stolek ZUIVER GLAZED s keramickým obkladem je tedy nejen krásným a praktickým doplňkem pro vaši kancelář, ale také snadno udržovatelným kouskem.

Objednejte si svůj originální designový konferenční stůl ještě dnes!

Přejděte na tuto stránku, kde si můžete objednat svůj vlastní originální konferenční stolek. Využijte nabídky na našem e-shopu a pořiďte si kousek, který bude mít zaručeně dlouhou životnost a zároveň bude plnit svůj účel.

Bílý kovový konferenční stolek ZUIVER GLAZED s keramickým obkladem