Rubriky
Náznak

ASIR Knihovna SAVE: Nová bílá verze pro uložení vašich dat

Regál nápaditého designu a proměnlivého tvaru, který snadno přizpůsobíte vašim požadavkům.

Možnosti úprav podle vašich představ

Díky své konstrukci můžete nejen měnit šířku knihovny, ale snadno ji během okamžiku změníte na rohový regál.

ASIR knihovna SAVE je navržena tak, aby se přizpůsobila vašim potřebám a požadavkům na úložný prostor. Můžete ji snadno rozšířit nebo zúžit, aby se vešla do vašeho prostoru. A co je důležité, při této úpravě nemusíte nic šroubovat nebo svářet. Stačí ji jen poskládat podle vašich požadavků.

Zázrak v bílém provedení

Materiál: melaminem potažená dřevotříska

ASIR knihovna SAVE je vyrobena z kvalitní melaminem potažené dřevotřísky. Výsledkem je vysoká pevnost a odolnost regálu vůči poškození. Navíc, díky bílému provedení, se knihovna skvěle hodí k jakémukoliv interiéru. Ať už se jedná o moderní či klasický styl, ASIR Knihovna SAVE vás nenechá na holičkách.

Rozměry

Tloušťka: 18 mm

Šířka: 140 cm

Výška: 180 cm

Hloubka: 29,5 cm

ASIR Knihovna SAVE má ergonomický design a rozměry, které vyhovují většině potřeb. Díky hloubce 29,5 cm se vejde i do menších prostor, ale umožní vám uložit spoustu různých věcí. Regál má výšku 180 cm, což je dostatečný výška pro většinu knih a předmětů. Rozsah šířky od 140 cm znamená dostatek místa pro uložení vašich věcí.

ASIR knihovna SAVE

Pokud hledáte ideální řešení pro uložení vašich věcí, ASIR Knihovna SAVE je tím nejlepším. Díky své jednoduchosti a pružnosti se rychle stane nejlepším přítelem vašeho interiéru. Navštivte stránku vybirejnabytek.cz, abyste si prohlédli více informací o této knihovně a objednejte si ji ještě dnes!